«Корстон-Казан» кунакханә-сәүдә-күңел ачу комплексында Авыл хуҗалыгы һәм эшкәртү сәнәгате хезмәткәрләре көне уңаеннан Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнехановның тантаналы кабул итүе узачак.

2018 елның 9 октябре, сишәмбе

2018  елның 9 октябрендә «Корстон-Казан» кунакханә-сәүдә-күңел ачу комплексында Авыл хуҗалыгы һәм эшкәртү  сәнәгате хезмәткәрләре көне уңаеннан   Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Миңнехановның тантанлы кабул итүе узачак.

Чарага муниципаль районнарның,  агросәнәгать  комплексы, азык-төлек һәм эшкәртү сәнәгате предприятиеләренең,  сервис  оешмаларының  хезмәт  алдынгылары вәкилләре  чакырылды.

Бу көнне республика  авыл хуҗалыгы  тармагының иң  яхшы игенчеләрен, терлекчеләрен, механизаторларын, КФХ башлыкларын  һәм  белгечләрен котлыйлар.

Чара  11:00  сәгатьтә башлана.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: