февраль, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Районыбыз оешмаларының Пенсия фондына мәҗбүри иминиятләштерү взносларын түләү буенча 31 млн.сумнан артык бурычлары бар.

10-11 февральдә Зәй шәһәренең «Яшьлек» боз сараенда «Ватаным Татарстан» республика газетасы тарафыннан гамәлгә куелган каһарман шагыйрь Муса Җәлил истәлегенә татарча көрәш буенча традицион турнир уза. Көрәш турнирының иртәгә – 10 февральгә, билгеләнгән ачылу тантанасында иң яхшы нәтиҗәләргә ирешүчеләрне бүләкләр көтә. Бу хакта бүген «Татар-информ» агентлыгында уздырылган матбугат конференциясендә Татарстан Республикасы яшьләр эшләре һәм спорт министрының беренче урынбасары Хәлил Шәйхетдинов җиткерде.

Бүген мәктәбебездә Лубян совхоз - техникумы вәкиле - Гаянова Гөлнур Галимҗановна 9-11 нче класс укучылары белән очрашу үткәрде.

Бүген мәктәбебездә районыбыз җитәкчесе Анатолий Петрович 9-11 нче класс укучылары белән әңгәмә корды.

Усали мәктәбендә студентлар белән очрашу үтте.

Шәдче Мәдәният йортында студентлар белән очрашу булды.

2016нчы елда үзарасалым акчалары интенсив юл хәрәкәте аз булган “икенчел дәрәҗәдәге“ урамнарга 1150 яктырткыч урнаштыру өчен тотылды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: