март, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Кече Сон авылы мәдәният йортында күренекле шагыйрь, күп бүләкләр иясе Рафаил Газизовның иҗатына багышланган бик кызыклы, мавыктыргыч кичә үтте.

Конкурс ярдәмендә аудитор оешмасын сайлап алу игълан ителде.

Район иҗтимагый Советының 1нче март көнне узган чираттагы утырышында Мамадыш районында милли консепциянең тормышка ашырылуы, милли мәгарифнең торышы, район территориясендә яшәүче халыкларның традицияләрен һәм мәдәниятларын саклау турындагы мәсьәләләр тикшерелгәннән соң, Татарстан халыкларының өченче съездына делегатлар сайлау булды.

Полиция һәм дәүләт алкоголь инспекциясе хезмәткәрләре белән, кибетләрдә аракы сату вакытларын бозучыларны ачыклау максатыннан да, рейдларны даими үткәреп торбыз.

Салым кодексы нигезендэ хэр салым елы тэмамланган сон физик затлар алган керемнәре турында 30 апрельгэ кадэр декларация бирергә тиеш.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: